FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Primax Miles

Primax Miles

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Przy lakierowaniu koła należy szukać nie tylko doskonałego produktu, ale także oszczędności kosztów. Primax Miles to farby proszkowe do wszystkich rodzajów felg aluminiowych, które pozwalają lakierować więcej kół przy mniejszej ilości zużycia proszku. Primax Miles można również stosować na felgach. Oferuje idealną powierzchnię i stałą jakość.Jotun Primax Miles oferuje fantastyczną spójność powierzchni na wszystkich kołach, jednocześnie zwiększając wydajność. Inne korzyści obejmują:

  • Mniejsze zużycie proszku do 20%
  • Jednorodny wygląd
  • Poprawiony przebieg dzięki zastosowaniu technologii rozkładu wielkości cząstek
  • Spełnia specyfikacje OEM i wymagania dotyczące wydajności

Typ produktu:

Powłoka proszkowa

Powierzchnia:

Stal

Karta produktu

pioner topcoat tcm113 2909

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Farby Proszkowe Jotun

Farby proszkowe Jotun mogą być stosowane na co dzień i nadal poszerzają się możliwości ich aplikacji. Z powodzeniem można je użytkować na wielkich rurociągach przemysłowych, jak również najmniejszych urządzeniach gospodarstwa domowego. W ofercie posiadamy farby proszkowe poliestrowe, epoksydowe i poliestrowo-epoksydowe. Podkłady dostępne są w zróżnicowanym wachlarzu kolorystycznym. Posiadamy specjalny rodzaj farb o unikalnych właściwościach antykorozyjnych do obróbki zewn. zaworów do wody pitnej. Polecamy farby Jotun.