FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Primax Xtend

Primax Xtend

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

W firmie Jotun wiemy, że stal, która jest jednym z głównych materiałów stosowanych w elewacjach budynków, ulega zniszczeniu po wystawieniu na działanie środowiska i zagraża integralności konstrukcji. Właśnie dlatego stworzyliśmy Primax Xtend - doskonałą, odporną na korozję powłokę proszkową, która chroni stal przed środowiskiem. Została zaprojektowana jako warstwa podkładowa na oczyszczone strumieniowo, fosforanowane i ocynkowane stalowe obiekty i konstrukcje. Ten bezcynkowy proszek zmniejsza twój wpływ na środowisko i minimalizuje koszty napraw, konserwacji i materiałów.

  • Niższy koszt aplikacji
  • Nie zawiera materiałów niebezpiecznych
  • Ochrona przeciwkorozyjna - bardzo wysoki poziom ochrony

Typ produktu:

Powłoka proszkowa

Obszary użycia:

Przeznaczona do lekkich konstrukcji stalowych, szaf elektrycznych, ogrodzeń, transformatorów, generatorów.

Powierzchnia:

Stal

Informacje

W Jotun Powder Coatings jesteśmy zaangażowani w tworzenie wartościowych produktów poprzez łączenie doskonałej trwałości, unikalnego wykończenia i zrównoważonego rozwoju. To dlatego farby firmy Jotun są wybierane do malowania najwspanialszych projektów na świecie.

Korzyści Primax Xtend

  • Doskonały poziom ochrony przed korozją wg ISO 12944 (C5 M/I) sprawdzony przez niezależny ośrodek
  • Mniejsze zużycie proszku oraz niższy koszt aplikacji
  • Mniejsze nakłady na gospodarkę odpadami oraz obsługę i transport
  • bniżenie kosztów napraw urządzeń do aplikacji

Karta produktu

pioner topcoat tcm113 2909

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Farby Proszkowe Jotun

Farby proszkowe Jotun mogą być stosowane na co dzień i nadal poszerzają się możliwości ich aplikacji. Z powodzeniem można je użytkować na wielkich rurociągach przemysłowych, jak również najmniejszych urządzeniach gospodarstwa domowego. W ofercie posiadamy farby proszkowe poliestrowe, epoksydowe i poliestrowo-epoksydowe. Podkłady dostępne są w zróżnicowanym wachlarzu kolorystycznym. Posiadamy specjalny rodzaj farb o unikalnych właściwościach antykorozyjnych do obróbki zewn. zaworów do wody pitnej. Polecamy farby Jotun.