FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Kolory
  • Powłoki proszkowe

Powłoki proszkowe

Szeroki asortyment produktów w wybranej kolorystyce

Najmocniejszą stroną marki Jotun jest pomysłowość. To ona pozwala umieszczać coraz to nowsze rozwiązania w przeróżnych paletach kolorów i dodatkowo dbać o estetyczność produktów. Nieustannie w Jotum prezentowane są projekty, które są nie tylko oryginalne, ale także wyjątkowe. Daje to Klientom ogromną możliwość wyboru. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem firmy Jotun. Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą powłok proszkowych tej marki. Prezentujemy różne kolekcje farb, które zawierają nietypowe odcienie i barwy. Dokonując wyboru powłoki proszkowej Jotun mogą być Państwo pewni eleganckiego wykończenia, ukrytych nierówności i wysokiej jakości pomalowanych powierzchni. Nasze produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Paleta kolorów

colour palette tcm113 6406 

  Kolekcja Aurora
  Kolekcja Cool Shades
  The Woodspiration Collection

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Farby Proszkowe Jotun

Farby proszkowe Jotun mogą być stosowane na co dzień i nadal poszerzają się możliwości ich aplikacji. Z powodzeniem można je użytkować na wielkich rurociągach przemysłowych, jak również najmniejszych urządzeniach gospodarstwa domowego. W ofercie posiadamy farby proszkowe poliestrowe, epoksydowe i poliestrowo-epoksydowe. Podkłady dostępne są w zróżnicowanym wachlarzu kolorystycznym. Posiadamy specjalny rodzaj farb o unikalnych właściwościach antykorozyjnych do obróbki zewn. zaworów do wody pitnej. Polecamy farby Jotun.