FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Hardtop Flexi

Hardtop Flexi

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Hardtop Flexi jest bardzo elastyczną powłoką poliuretanową, która może być stosowana bezpośrednio na metal. Połączenie wysokiej zawartości części stałych i krótkiego czasu schnięcia dostarcza unikalnego rozwiązania w zakresie poliuretanowych nawierzchni.

  • Aplikacja bezpośrednio na metal
  • Odporna na uderzenia
  • Produkt grubopowłokowy

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Morski: części nadwodne, pokłady i nadbudówki
Powłoki ochronne: środowisko morskie, rafinerie, siłownie, mosty, budownictwo, nadaje się również na konstrukcje przemysłowe w szerokim zakresie

Powierzchnia:

Powierzchnie wcześniej malowane

Informacje o Hardtop Flexi

Aplikacja bezpośrednio na metal

  • Może być aplikowana w systemie jednowarstwowym bezpośrednio na metal, w środowisku o klasach korozyjności C2 i C3 (acc. ISO 12944).

Elastyczność

  • Specjalne spoiwo hybrydowe zapewnia doskonałą elastyczność, zatem farba jest odporna na uderzenia i posiada doskonałą przyczepność.

Produkt grubopowłokowy

  • Maksymalna grubość suchej powłoki - 150 mikronów pozwoli osiągnąć lepszą ochronę niż w przypadku konwencjonalnych produktów poliuretanowych.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.