FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jota Armour

Jota Armour

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Jota Armour jest trójskładnikową, odporną na ścieranie, epoksydową powłoką utwardzaną poliaminami. Odznacza się właściwościami przeciwślizgowymi. Stosowana jest na zatwierdzone grunty lub bezpośrednio na betonowe podłoża w warunkach atmosferycznych. Jota Armour jest sprzedawana w zestawach, dostępne są dwa zestawy z różnymi utwardzaczami, standardowym i niskotemperaturowym (wintergrade WG).

  • Aplikowanie metodą natryskową - należy nie nakładać kielnią
  • Przeciwślizgowa powierzchnia
  • System grubopowłokowy

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Pokłady dla helikopterów, przejścia, pokłady wag pomostowych, rampy, pokłady wiertnicze, drogi ewakuacyjne, ogólnie pokłady, gdzie wymagana jest odporność na ścieranie oraz właściwości przeciwślizgowe. Można stosować farbę na powierzchnie o temperaturze poniżej 0°.

Powierzchnia:

Stal węglowa, zatwierdzone grunty i beton

Przecipośligowa powłoka na stal i beton

Powłoka odporna na ścieranie

Jota Armour jest odporną na ścieranie farbą epoksydową o dużej zawartości części stałych. Zawiera mieszankę stopionego tlenku glinu. Powłoka ta oodznacza się własnościami przeciwpoślizgowymi w środowisku wilgotnym, oblodzonym i w warunkach zanieczyszczeń olejowych.

Wysoki współczynnik tarcia (COF)

Powierzchnia jest szorstka, posiada ostre i głębokie chropowatości - o wysokim współczynniku tarcia (COF), który zapewnia wyjątkowe własności przeciwpoślizgowe dla ludzi i sprzętu.

Aprobata zgodna ze standardem NORSOK

Jota Armour posiada aprobatę zgodną ze standardem NORSOK (System 4).

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.