FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jotacote Universal N10 QD

Jotacote Universal N10 QD

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Jotacote Universal N10 QD jest to specjalnie zaprojektowana, wszechstronna i całoroczna powłoka dla nowego budownictwa, w którym wymagany jest szybki proces suszenia. Farba może być stosowana jako podkład, warstwa pośrednia, wykończenie lub jako system jednowarstwowy w środowisku atmosferycznym i zanurzonym.

  • Uniwersalność
  • Zatwierdzony przez IMO PSPC dla WBT / CO
  • Wysoka odporność na ścieranie
  • Szybkie suszenie w niskiej temperaturze
  • Niska zawartość LZO
  • Aplikacja w niskiej temperaturze

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Nowe budowownictwo: obszary wewnętrzne i zewnętrzne, w tym kadłub zewnątrz, nadbudówka, pokłady, ładownie, zbiorniki balastowe

Powierzchnia:

Powierzchnie betonowe i ze stali - stal, stal węglowa, stali ocynkowana, stali zagruntowana czasowo, stal nierdzewna i aluminium

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.