FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jotafix PU Topcoat

Jotafix PU Topcoat

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Jotafix PU Topcoat to dwuskładnikowa, utwardzana chemicznie alifatyczna akrylowa powłoka poliuretanowa. Ma błyszczące wykończenie z dobrym zachowaniem połysku. Jest to produkt o wysokiej zawartości części stałych. Do stosowania jako warstwa nawierzchniowa w środowisku atmosferycznym. Powłoka została specjalnie zaprojektowana do aplikacji pędzlem i wałkiem.

  • Wysoki połysk i dobra trwałość
  • Dostępność na całym świecie
  • Przyjazny dla pędzla i wałka
  • Farba nawierzchniowa o dużej zawartości części stałych

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Zalecany do nadwozia, pokładu i nadbudówki

Powierzchnia:

Powlekane powierzchnie

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.