FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jotaprime 510

Jotaprime 510

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Jotaprime 510 został zaprojektowany jako ekonomiczny uniwersalny podkład, który można nakładać przez cały rok. Może być stosowany zarówno jako warstwa pośrednia, jak i końcowa, w warunkach atmosferycznych i zanurzonych.

  • Kompatybilny z większością podkładów sklepowych na rynku
  • Niska zawartość LZO
  • Zatwierdzony przez IMO PSPC WBT / COT
  • Wydajna obrabialność przez cały rok

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Nowe budownictwo: obszary zewnętrzne i wewnętrzne, w tym kadłub zewnętrzny, nadbudówka, pokłady, ładownie, zbiorniki balastowe

Powierzchnia:

Stal węglowa, stal nierdzewna, aluminium, stal ocynkowana, stal gruntowana w warsztacie, powierzchnia powlekana

Cechy Jotaprime 510

Właściwości

  • Może być stosowany na wszechstronnych jednostkach pływających, w tym zbiornikach balastowych, zbiornikach ropy naftowej, na zewnątrz kadłuba i nadbudówki
  • PSPC do zbiorników balastowych zgodnie z IMO Res. MSC 82 (215)
  • PSPC dla zbiorników ropy naftowej według IMO Res. MSC 288 (87)

 Wysoka wydajność

  • Szybkie suszenie w niskich temperaturach
  • Obrabialność przez cały rok do -10 ° C

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.