FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Pilot QD Primer

Pilot QD Primer

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Czy masz napięty harmonogram? Pilot QD Primer może być stosowana na właściwie przygotowane podłoża ze stali węglowej, aluminium i drewna, posiada bardzo dobre własności adhezyjne dla każdego z wymienionych podłoży. Szybkoschnący, łatwy w aplikacji podkład o dobrych właściwościach przeciwkorozyjnych.

  • Redukuje koszty aplikacji
  • Wydłuża czas do pierwszej konserwacji
  • Zwiększa efektywność

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Morski: zalecana do maszynowni, na części nadwodne, pokład i nadbudówkę
Powłoki ochronne: nadaje się na konstrukcje przemysłowe w szerokim zakresie

Powierzchnia:

Właściwie przygotowane podłoża ze stali, stali węglowej, stali miękkiej, z aluminium i z drewna, nowe i stare powłoki, w warunkach atmosferycznych

Informacje o Pilot QD Primer

Pilot QD Primer ułatwi prace malarskie

  • Wydłuża czas potrzebny do pierwszej konserwacji, jeżeli została zastosowana jako podkład w środowiskach o łagodnej do umiarkowanej korozyjności.
  • Poprawia wydajność poprzez tworzenie suchej i twardej powłoki, w zaledwie 1,5 godziny, co pozwala w krótkim czasie po malowaniu dostarczać i przenosić pomalowane elementy.
  • Redukuje koszty aplikacji. Pilot QD Primer nie wymaga mieszania i nie ma ograniczeń dotyczących przydatności do użycia, co zmniejsza odpady i straty farby. Niezwykle szybko wysycha i potencjalnie może zaoszczędzić malowania jednej warstwy ze względu na jej grubopowłokowość w porównaniu do konwencjonalnych alkidowych i akrylowych podkładów.

Warstwa wykończeniowa

Stosowana w zestawie z farbą Pilot II będzie tworzyła ochronę przed korozją w środowisku o średniej korozyjności, zgodnie z ISO 12944.

Aprobaty i certyfikaty

Pilot QD Primer może być stosowana jako podkład w zestawie z asortymentem ogniochronnych farb Jotun Steelmaster, jako część ogólnego systemu.

Aplikacja bezpośrednio na metal

Może być aplikowana w systemie jednowarstwowym bezpośrednio na metal, w środowisku o klasie korozyjności C2

Kolory

Biały, szary, czerwony

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.