FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Pioner Topcoat

Pioner Topcoat

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Pioner Topcoat to łatwa w użyciu jednoskładnikowa powłoka akrylowa, która jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Jest to produkt szybkoschnący, który posiada doskonałe właściwości przemalowywania.

  • Łatwa w użyciu
  • Zmniejsza koszty aplikacji
  • Szybkoschnąca

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Morski: części nadwodne i nadbudówki
Powłoki ochronne: odpowiednia na konstrukcje przemysłowe w szerokim zakresie

Powierzchnia:

Stal powlekana

Informacje o Pioner Topcoat

Redukcja kosztów aplikacji

  • Pioner Topcoat nie wymaga mieszania i nie ma ograniczeń dotyczących dopuszczalnego okresu użytkowania, zatem zredukowane zostają: czas poświęcany na przygotowanie, odpady, rozlania i resztki.
  • Krótki czas schnięcia umożliwia używanie, przenoszenie lub przechowywanie pomalowanego obiektu krótko po malowaniu.

Certyfikaty

  • Zatwierdzona przez APAS, dot. specyfikacji 2903

Podkłady

  • Pioner Topcoat zastosowana w zestawie z Vinyguard Silvergrey 88 będzie tworzyła ochronę przed korozją w środowisku o niskiej korozyjności, zgodnie z ISO 12944.

Karta produktu

pioner topcoat tcm113 2909

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.