FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

SeaConomy 700

SeaConomy 700

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

SeaConomy 700 to optymalny wybór, jeśli szukasz dobrego i elastycznego rozwiązania przeciwporostowego dla ograniczonych budżetów operacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Jotun w produkcji farb opartych na technologii wymiany jonowej, SeaConomy 700 oferuje Państwu ekonomiczne rozwiązanie o wysokiej zawartości części stałych, chroniące kadłuby statków z okresem międzydokowym do 36 miesięcy.

  • Wysoka zawartość części stałych
  • Zoptymalizowany koszt ochrony przeciwporostowej
  • Niezawodna ochrona przeciwporostowa do 36 miesięcy

Typ produktu:

Farba przeciwporostowa

Obszary użycia:

Podwodna część kadłuba w czasie remontu na doku

Powierzchnia:

Zatwierdzone grunty i powłoki uszczelniające na podłoża aluminiowe i ze stali węglowej

Informacje o SeaConomy 700

Wysoka zawartość części stałych

  • SeaConomy 700 to produkt o wysokiej zawartości części stałych oferujący wiele korzyści: niższą emisję lotnych związków organicznych i mniejszą liczbę warstw, co skraca czas remontu na doku.

Ochrona kadłuba dla ograniczonych budżetów

  • Przy zastosowaniu odpowiedniego przeciwkorozyjnego gruntu oraz Safeguard Universal ES jako warstwy wiążącej tworzy odpowiedni system przeciwporostowy.

Ochrona przeciwporostowa do 36 miesięcy

  • W przeciwieństwie do kosztów ochrony przeciwporostowej proponowanych przez niektórych konkurentów, zawartość biocydów w SeaConomy 700 zapewnia niezawodną ochronę przed algami i mułem dla statków z okresem międzydokowym do 36 miesięcy.

Zoptymalizowany koszt ochrony przeciwporostowej

  • Dzięki potężnej kombinacji biocydów, SeaConomy 700 zapewnia zoptymalizowany koszt ochrony przeciwporostowej.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.