FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

SeaForce 60

SeaForce 60

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

SeaForce 60 to optymalny wybór, jeśli szukasz doskonałego rozwiązania przeciwporostowego w korzystnej cenie. Zapewnia skuteczną ochronę kadłuba przed zanieczyszczeniami w całym okresie międzydokowym. Osiąga się to poprzez własności samopolerujące i wykorzystaną mieszankę biocydów.

  • Optymalny koszt ochrony przeciwporostowej
  • Doskonała ochrona przeciwporostowa przez 60 miesięcy
  • Powszechnie uznane rozwiązanie

Typ produktu:

Farba przeciwporostowa

Obszary użycia:

Podwodna część kadłuba statków nowobudowanych i w czasie remontu na doku

Powierzchnia:

Zatwierdzone grunty i powłoki uszczelniające na podłoża aluminiowe i ze stali węglowej

Skuteczna ochrona przeciwporostowa - SeaForce 60

Optymalny koszt

  • SeaForce 60 to system dostępny w atrakcyjnej cenie, co pozwala właścicielom i armatorom ograniczyć koszty ochrony przeciwporostowej bez utraty jakości.

Ochrona przeciwporostowa przez 60 miesięcy

  • Ze względu na własności samopolerujące i skuteczny pakiet biocydów, SeaForce 60 to doskonały system przeciwporostowy w dobrej cenie.

Powszechnie uznane rozwiązanie

  • 30 milionów litrów farby SeaForce zostało użytych do pomalowania ponad 15,000 statków w ciągu ostatnich lat.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.