FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

SeaForce 90

SeaForce 90

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

SeaForce 90 to optymalny wybór, jeśli szukasz przeciwporostowego rozwiązania w korzystnej cenie, które będzie generowało oszczędności paliwa. Zapewnia skuteczną ochronę kadłuba przed zanieczyszczeniami w całym okresie międzydokowym. Osiąga się to poprzez własności samopolerujące i wykorzystaną mieszankę biocydów.

  • Optymalne rozwiązanie
  • Oszczedność paliwa i korzystna oferta

Typ produktu:

Farba przeciwporostowa

Obszary użycia:

Podwodna część kadłuba statków nowobudowanych i w czasie remontu na doku

Powierzchnia:

Zatwierdzone grunty i powłoki uszczelniające na podłoża aluminiowe i ze stali węglowej

Dobre rozwiązanie dla oszczędności paliwa - SeaForce 60

Optymalne rozwiązanie

  • SeaForce 90 to doskonały system, gdy szuka się najwyższej wydajności przy nienaruszalnym budżecie operacyjnym.
  • Przy zastosowaniu odpowiedniego przeciwkorozyjnego gruntu oraz Safeguard Universal ES jako warstwy wiążącej tworzy odpowiedni system przeciwporostowy.

Oszczędność paliwa

  • SeaForce 90 posiada własności redukujące uszkodzenia kadłuba, tarcie i utratę szybkości, w całym okresie międzydokowym. Zatem poziom zużycia paliwa również zostanie zmniejszony. To wszystko osiąga się poprzez własności samopolerujące farby i wykorzystaną mieszankę biocydów

Powszechnie uznane rozwiązanie

  • 60 milionów litrów farby SeaForce zostało użytych do pomalowania ponad 20,000 statków w ciągu ostatnich 12 lat.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.