FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

SeaMate M

SeaMate M

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

SeaMate M to ulepszona wersja zaprojektowana specjalnie do celów konserwacji i naprawy. Nowa, opatentowana technologia oparta na spoiwie w połączeniu z pakietem biocydów zapewniająca długotrwałą ochronę przeciwporostową jak i dobre osiągi kadłuba.

Odkryj SeaMate M - wysokiej jakości samopolerującą farbę przeciwporostową opracowną dla statków o szerokim zakresie aktywności i pływających z różnymi prędkościami, gdzie głównym celem jest utrzymanie szybkości i harmonogramu rejsu. To niezawodne rozwiązanie, które będzie generowało oszczędności paliwa, w przypadku długoterminowych inwestycji, gdzie liczą się czas i pieniędze.

  • Długoterminowa oszczędność paliwa
  • Otrzymany dzięki doświadczeniom opartym na technologii akrylanowo-sililiowej
  • Zmniejszona emisja lotnych związków organicznych
  • Zapewnia doskonałą ochronę przeciwporostową i dobre osiągi kadłuba
  • Opracowany dla statków z okresem międzydokowym do 90 miesięcy
  • Optymalizacja zwrotu z inwestycji

Typ produktu:

Farba przeciwporostowa

Obszary użycia:

Podwodna część kadłuba w czasie remontu na doku

Powierzchnia:

Zatwierdzone grunty, na podłoża aluminiowe i ze stali węglowej

SeaMate M - optymalna wydajność podczas użytkowania

Oszczędność paliwa

  • Przy średniej stracie prędkości rzędu 4% w 60-miesięcznym okresie międzydokowym, SeaMate M stała się jednym z najpopularniejszych produktów przeciwporostowych na rynku.

Długotrwała ochrona przeciwporostowa

  • Niski współczynnik tarcia z cienką warstwą wypłukiwania biocydów i ich kontrolowanym uwalnianiem się zapewnia długoterminową ochronę przeciwporostową.

Przewidywalna wydajność

  • Przy pomocy technologii opartej na spoiwie akrylanowo-sililowym zapewnia linearny stopień polerowalności. SeaMate M gwarantuje doskonałą ochronę przeciwporostową, a także dobre osiągi kadłuba.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.