FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

SeaQuantum X200

SeaQuantum X200

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

SeaQuantum X200 jest najnowszym osiągnięciem w rozwoju bezcynowych, o niskim współczynniku tarcia, samopolerujących farb przeciwporostowych, opartych na ostatnich dokonaniach w zakresie metakrylanosililowego kopolimeru. Łącząc niezwykłą żywotność systemu i doskonałe właściwości aplikacyjne, a także najnowocześniejszy serwis techniczny, SeaQuantum X200 i takie rozwiązanie jak Hull Performance Solutions (HPS) wydaje się być najbardziej atrakcyjną ofertę dostępną na rynku.

  • Największa oszczędność paliwa
  • Gwarantowana skuteczność
  • Potwierdzona wydajność kadłuba do 90 miesięcy, jako część pełnego systemu powłokowego

Typ produktu:

Farba przeciwporostowa

Obszary użycia:

Podwodna część kadłuba statków

Powierzchnia:

Stal węglowa i aluminium

SeaQuantum - największa oszczędność paliwa

  • SeaQuantum X200 jest pierwszym produktem przeciwporostowym firmy Jotun zaprojektowanym tak, aby zmaksymalizować wydajność (niski współczynnik tarcia), jak również zapewnić doskonałą żywotność systemu (właściwości przeciwporostowe).
  • Rozwiązanie firmy Jotun - Hull Performance Solutions zostało zaprojektowane tak, aby osiągnąć maksymalne osiągi kadłuba, a tym samym zmniejszyć zarówno koszty paliwa jak i emisję gazów cieplarnianych.
  • W rozwiązaniu Hull Performance Solutions wykorzystuje się najlepsze technologie spośród wszystkich dostępnych w ofercie. Produktem przeciwporostowym oferowanym jako część Hull Performance Solutions, jest SeaQuantum X200.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.