FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Tankguard DW

Tankguard DW

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Tankguard DW to bezrozpuszczalnikowa, powłoka epoksydowa, opracowana specjalnie do zbiorników wody pitnej. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników i innych środków poprawiających właściwości aplikacyjne jak np. alkohol benzylowy. Spełnia najsurowsze wymagania do stosowania w kontakcie z wodą pitną. (certyfikat BS 6920). Ponadto jest łatwa w aplikacji, stosuje się standardowy natrysk bezpowietrzny i odpowiedniej długości węże.

  • Gładka powierzchia
  • Łatwa aplikacja - bezpowietrza metoda natryskowa
  • Zatwierdzony, zgodnie z BS 6920, do kontaktu z wodą pitną

Typ produktu:

Ochrona zbiorników

Obszary użycia:

Zaprojektowana specjalnie do zbiorników wody pitnej, może być również stosowana w sytuacjach, gdy istotne jest, aby farba zapewniała bardzo dobrą ochronę i nie zanieczyszczała ładunku.

Powierzchnia:

Odpowiednia na właściwie przygotowane podłoża ze stali węglowej, stali nierdzewnej i z betonu

Korzyści

Powłoka do zbiorników wody pitnej

  • specjalnie zaprojektowana do zbiorników wody pitnej
  • minimalna temperatura podłoża to 10°C
  • doskonałe właściwości aplikacyjne
  • nie zawiera alkoholu benzylowego, a zatem nie występuje ryzyko uwalniania się smaku czy zapachu
  • zatwierdzona dla wody o temperaturze do 60°C.

Certyfikaty

  • Zatwierdzona do kontaktu z wodą pitną zgodnie z BS 6920 oraz przez Norweski Instytut Publicznej Służby Zdrowia.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.