FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Alkyd Topcoat

Alkyd Topcoat

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Alkyd Topcoat to łatwy w użyciu jednoskładnikowy lakier alkidowy. Zalecany do retuszu. Produkt zapewnia wysoki połysk i zachowanie połysku.

  • Szybka i łatwa w użyciu
  • Niższe koszty aplikacji
  • Optymalne rozwiązanie komercyjne

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Silniki, blaty, pokłady i nadbudówki

Powierzchnia:

Powlekane powierzchnie

Alkyd Topcoat

Zmniejsza koszty aplikacji

  • Nie wymaga mieszania i nie ma ograniczeń dotyczących żywotności, co skraca czas poświęcony na przygotowanie, odpady, rozlanie i resztki.
  • Nie wymaga specjalnych umiejętności malarskich.

Estetyczny wygląd

  • Zapewnia błyszczące wykończenie, dzięki któremu powleczona powierzchnia wygląda na gładką, czystą i atrakcyjną.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.