FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Zastosowanie
  • Architektura i budownictwo

Architektura i budownictwo

Jotun – najlepszy partner w rozwiązaniach światowej klasy

Jotun to firma oferująca niewątpliwie bezkonkurencyjne rozwiązania dla architektury i budynków we wszystkich typach środowisk. Farby dekoracyjne tej marki przeznaczone są zarówno do wnętrz mieszkań, jak i do zewnętrznej elewacji budynków. Powłoki lakiernicze Jotun znajdą z pewnością zastosowanie w obiektach komercyjnych, budownictwie mieszkaniowym, hotelach, zakładach produkcyjnych, zakładach opieki zdrowotnej i różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Największą zaletą tych wysokiej jakości farb jest fakt, że zapewniają one ochronę przeciwkorozyjną i przeciwpożarową. Są odporne na zabrudzenia i wszelkiego rodzaju pęknięcia. Zapewniają doskonałe pokrycie bez zacieków i grudek.

Jotun posiada bogatą ofertę powłok proszkowych, ochronnych, które są znakomitym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wyjątkowych projektów domów. Farby występują w kilkutysięcznej gamie faktur i kolorów, zapewniając ochronę zewnętrzną w różnych warunkach atmosferycznych. Są odporne na wysokie temperatury i różne poziomy wilgotności. Jednym słowem są produktami spełniającymi najwyższe branżowe standardy jakie oczekuje każdy Klient. Skontaktuj się z naszą firmą, a zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo w doborze właściwego systemu powłok malarskich marki Jotun.

farby jotun w architekturze i budownictwie

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.