FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

AGD

Ekonomiczne i innowacyjne powłoki do sprzętu AGD

Jotun oferuje szeroką gamę metalicznych powłok i wykończeń, dzięki którym przedmioty oraz rzeczy codziennego użytku stają się unikatowe. Innowacyjne systemy i nowoczesne technologie powłok marki Jotun zwiększają wydajność operacyjną, zapewniają trwałość i umożliwiają ochronę przed korozją oraz różnego rodzaju chemikaliami.

Z całą pewnością powłoki firmy Jotun, dedykowane malowaniu urządzeń gospodarstwa domowego łączą trwałość z wyjątkowym wykończeniem estetycznym. Opracowanych zostało tysiące produktów dopasowanych do potrzeb Klientów, które charakteryzują się lepszą produktywnością, wydajnością i modną kolorystyką. Jeśli poszukują Państwo idealnych powłok w celu ochrony i udoskonalenia pod względem wizualnym urządzeń domowych takich jak: piekarnik, lodówka, pralka, zmywarka, suszarka czy kuchenka zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Przy użyciu farby renowacyjnej do sprzętów AGD można znakomicie odnowić wygląd starych, ale jeszcze w pełni sprawnych elementów wyposażenia gospodarstwa domowego. Dzięki farbom marki Jotun wniosą Państwo do domowego wnętrza nowoczesnego stylu, nadając mu zupełnie innego charakteru.

W naszej zróżnicowanej ofercie znajdują się produkty marki Jotun, które tworzą wytrzymałą, odporną na wilgoć i korozję powłokę. Powłoki proszkowe umożliwiają optymalną równowagę pomiędzy wydajnością ekonomiczną i estetyką wykonania poprzez mnóstwo przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu.

farby do agd

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.