FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Zastosowanie
  • Lotniska

Lotniska

Powłoki znakomitą formą zabezpieczenia lotnisk

Jotun jest znaną i cenioną firmą tworzącą wysokiej jakości pokrycia oraz ekologiczne rozwiązania do ochrony portów lotniczych na całym świecie. Zapewnia wydajne, kryjące i szybko schnące farby i powłoki do stosowania w hangarach portów lotniczych, terminalach i magazynach cargo. Jako ceniona firma służy profesjonalnym doradztwem i przyjaznymi dla środowiska powłokami antykorozyjnymi, pęczniejącymi, a także doskonałej jakości pokryciami posadzek przemysłowych zapewniającymi solidną ochronę terminali lotniczych.

Asortyment farb i powłok marki Jotun inspirowany jest technologią spełniającą najnowsze standardy przemysłowe, które zostały szczegółowo opracowane z myślą o trwałości. Wysokiej jakości farby dekoracyjne zapewniają piękny wizualny efekt i trwałe wykończenie. Farby Jotun są testowane i sprawdzane przez profesjonalne instytuty i towarzystwa klasyfikacyjne.

Zachęcamy wszystkich Klientów indywidualnych i różnego rodzaju firmy oraz instytucje do zapoznania się z szeroką ofertą systemów i powłok marki Jotun. Firma ta zapewnia kompleksowe rozwiązania w postaci wszystkich farb posiadając w swoim szerokim asortymencie produktów m.in antykorozyjne powłoki o wysokiej trwałości zachowujące kolor i połysk, powłoki ogniochronne dla biernej ochrony przeciwpożarowej, a także farby o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), wodorozcieńczalne spełniające normy ekologiczne.

jotun dla lotnisk

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.