FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Zakłady chemiczne

Zaawansowane technologicznie powłoki malarskie dla zakładów chemicznych

Firma Jotun od ponad trzydziestu lat dostarcza powłoki ochronne i rozwiązania, które dotyczą kontroli korozji chemicznej i węgla w zakładach chemicznych. Ponadto oferuje systemy malarskie i usługi mające na celu przedłużyć żywotność i wydajność operacyjną, a także ekonomiczny przepływ par węglowodorów ze zbiornika do punktu sprzedaży.

Zakłady Chemiczne to obiekty, który wymagają specjalistycznych i bardzo rygorystycznych zabezpieczeń. Tutaj często powłoki narażone są na działanie chemikaliów i innych szkodliwych substancji. Konstrukcje stalowe, zbiorniki powinny posiadać odpowiednią powłokę ochronną, która zapewni nie tylko estetyczny wygląd, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i trwałość. Dzięki systemom wytrzymującym niskie temperatury i powłokom odpornym na różnego rodzaju chemikalia firma Jotun może poszczycić się wysokiej jakości farbami spełniającymi nawet najtrudniejsze wymagania. Specjalistyczne produkty Jotun zapewniają także skuteczną ochronę magazynów paliw i gazu.

Farby to substancje, które mają za zadanie tworzenie powłok ochronnych lub dekoracyjnych na różnych powierzchniach. Na konstrukcjach wymagających szczególnej ochrony potrzebne są specjalistyczne i wysokiej jakości powłoki do tego przeznaczone. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu wybrania najlepszego rozwiązania. Zapraszamy!

jotun zaklady chemiczne

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.