FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Informacje techniczne
  • Jotun kalkulator

Jotun kalkulator

Dokładne obliczenia z kalkulatorem Jotun

Aby swobodnie zaplanować obliczenia techniczne i geometryczne prosimy użyć Jotun Kalkulator. Można wyliczyć, dzięki niemu:

  • Ilość zużycia farby
  • Grubość warstwy
  • Obszar
  • Objętość

jotun calculator

Na kalkulatorze możemy używać także podstawowych działań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących powłok malarskich marki Jotun słuzymy fachowym doradztwem.

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.