FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Zastosowanie
  • Różne gałęzie przemysłu

Różne gałęzie przemysłu

Ekologiczne produkty do malowania proszkowego

Farby Jotun posiadają wszechstronne zastosowanie i użytkować je można w różnych gałęziach przemysłu. Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą produkującym maszyny, sprzęt budowlany, rolniczy, elementy elektryczne, meble ogrodowe czy też inne detale firma Jotun oferuje wydajne farby proszkowe, które zapewniają skuteczną ochronę produktów i zwiększają ich atrakcyjność. Lakiery występują w szerokim wachlarzu kolorystycznym, a co najistotniejsze zapewniają doskonałą trwałość struktury i faktury.

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości farb marki Jotun, które stwarzają optymalną równowagę pomiędzy wydajnością, a wykończeniem. Asortyment farb proszkowych o znakomitym przepływie i ochronie przed rdzą i korozją będzie dobrym barwnikiem m.in dla felg aluminiowych. Powłoki proszkowe będą nadawać się również do wyposażenia sklepowego tj. regałów poprawiając tym samym przebieg i obniżając koszty produkcji. Odporne na korozję farby znajdą zastosowanie także w szafach elektrycznych, transformatorach, komputerach i projektach stalowych z technologią odbijającą ciepło. Powłoki malarskie, dzięki farbom Jotun są odporne na warunki środowiska, uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Jotun oferuje ekologiczne produkty do malowania proszkowego z zerową zawartością lotnych związków organicznych (LZO). Nasz doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji i służy pomocą w wyborze odpowiedniego rodzaju farby. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów i kontaktu z nami.

jotun w galeziach przemyslu

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.