FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Instalacje wydobywcze

Właściwa ochrona antykorozyjna w instalacjach wydobywczych

Jotun jest firmą dostarczającą najlepsze rozwiązania dotyczące korozji dla przemysłu wydobywczego na całym świecie. Oferowane produkty przedłużają wydajność operacyjną sprzętu, maszyn i instalacji znajdujących się na każdym etapie prac wydobywczych. Istotny jest fakt, że powłoki marki Jotun dostosowane są do wymogów ISO 12944, NORSOK M-501 i spełniają normy oraz przepisy dotyczące LZO. Systemy malarskie do ochrony urządzeń są zróżnicowane jak samo środowisko korozyjne. Umiejscowienie sprzętu ma duże znaczenie przy wyborze systemu malarskiego zapewniającego prawidłową i oczekiwaną ochronę. Wybór tego odpowiedniego oznacza znalezienie optymalnej równowagi pomiędzy wieloma różnymi parametrami – sposobem aplikacji, technologią produkcji, oczekiwaną trwałością, jak również dbałością o środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

Urządzenia wydobywcze narażone są na różnego rodzaju otarcia, uderzenia, działanie chemikaliów i gorąca. W naszym asortymencie produktów znajduje się szeroki wybór specjalistycznych systemów malarskich dopasowanych do naprawy i konserwacji maszyn wydobywczych. Przy rekomendowaniu systemów powłok dla zbiorników magazynujących kluczowe są informacje. Im więcej można ich zebrać, tym lepiej można zrozumieć zagrożenia na jakie narażony jest sprzęt podczas pracy. W przypadku powłok narażonych na ścieranie najlepsze będą farby epoksydowe, a dodatkowo narażonych na substancje chemiczne powszechnym rozwiązaniem okazują się farby winyloestrowe. Jotun koncentruje się na indywidualnie dopasowanych systemach powłok malarskich do ochrony zewnętrznej i wewnętrznej sprzętu procesowego i obiektów magazynowych, aby spełnić wymogi techniczne, a jednocześnie zachować nieskomplikowaną procedurę malowania. W celu uzyskania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doświadczenie połączone z wiedzą dotyczącą przemysłu wydobywczego pozwala nam zapewnić zoptymalizowane rozwiązania dla ochrony przed korozją wielu konstrukcji, zbiorników, terminali i nabrzeży.

instalacje wydobywcze

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.