FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jachty

Wysokiej jakości farby do jachtów, statków

Z pewnością wysokiej jakości produkty i profesjonalni fachowcy budują najdłuższe kontakty z Klientami. Bezustannie posiadamy chęć przekraczania granic oczekiwań naszych Zleceniodawców. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży posiadamy bardzo spójny zbiór procesów, które praktykujemy. Jesteśmy jednym z najlepszych dystrybutorów farb w woj. zachodniopomorskim oferującym powłoki malarskie, morskie i proszkowe marki Jotun dla właścicieli statków, projektantów, inżynierów lub architektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem produktów.

System kolorowania Jotun zapewnia niemal nieograniczony wybór kolorów lakieru nawierzchniowego do jachtów. Są one dostępne w standardowym asortymencie wraz z dopasowanymi lub niestandardowymi kolorami. Jesteśmy przekonani, że z farbami Jotun można osiagnąć naprawdę wyjątkowe wykończenie lakieru dla różnego rodzaju jachtów.

Paleta kolorów

colour palette tcm113 6406 

  Yachting colours card

 

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.