FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Offshore

Wysoki stopień ochrony instalacji offshore – powłoki malarskie Jotun

Odkąd w 1994 r. został wprowadzony system NORSOK, Standard M-501 otrzymał akceptację jako prawidłowy sposób dokumentowania systemów malarskich stosowanych na obiektach offshore. Jotun posiada wiele powłok i pokryć osiągających znakomite rezultaty na przestrzeni lat, które zostały dokładnie przetestowane i otrzymały prekwalifikację. Ta norweska firma jest światowym liderem posiadającym linię produktów do ochrony antykorozyjnej i przeciwpożarowej instalacji offshore, która w ciągu kilku ostatnich lat nawiązała ścisłą współpracę z branżą wydobywczą ropy naftowej i gazu na morzu.

Powłoki malarskie Jotun o wysokiej wydajności zapewniają ochronę, która przedłuża okres eksploatacji tysiącom instalacji offshore na całym świecie. Statki wiertnicze, platformy, pływające jednostki produkcyjne, konstrukcje zanurzone i rurociągi oraz wiele innych specjalistycznych jednostek może być poddawanych zabezpieczeniu przed korozją, dzięki specjalistycznym i niezawodnym systemom malarskim marki Jotun.

Oferowane przez nas farby są trwałe i wydajne. Można zdecydowanie z nimi ograniczyć kosztowne prace konserwacyjne poprzez wybór indywidualnie dopasowanego rozwiązania opracowanego w taki sposób, aby sprostał on wszelkim naszym wyzwaniom i wymaganiom. Odporne systemy powłok, które zachowują trwałość przez cały okres użytkowania są wzmocnione dodatkowymi szklanymi płatkami, a także opracowane są na najnowszej technologii o dobrych parametrach zdrowotno-ekologicznych. Większość sprzętu offshore wymaga ochrony przeciwpożarowej. Powłoki marki Jotun zmniejszają ryzyko powstawania pożaru obniżając przy tym koszty i oszczędzając czas producentom, właścicielom i aplikatorom. Innowacyjne systemy wysoko wydajnych powłok i sprawdzona technologia zapewniająca niezawodną ochronę są niezwykle pożądane dla ochrony wartościowych instalacji i specjalistycznych jednostek pływających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

offshore

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.