FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Zastosowanie
  • Statki

Statki

Idealne systemy i powłoki malarskie dla floty morskiej

Jotun jest wiodącą firmą dostarczającą najlepszej jakości farby dla światowych flot handlowych. W ponad pięćdziesięciu krajach oferuje swoje wsparcie i doradztwo w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań, które zapobiegają porastaniu i korozji. Wprowadza coraz to nowsze innowacje tworząc unikalne systemy dopasowane do konkretnych potrzeb obecnego rynku. W swojej zróżnicowanej ofercie Jotun posiada obszerną gamę produktów antykorozyjnych, przeciwporostowych i przeciwpożarowych, które optymalizują wydajność statków i ich kadłubów. Stan podwodnej części kadłuba ma istotny wpływ na efektywność energetyczną zarówno na budowę nowego statku, jak i będącego już w ciągłej eksploatacji. Rozwiązania są zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiły wydajność kadłuba i jednocześnie zmniejszyły koszty paliwa. Oferta Hull Performance Solutions firmy Jotun łączy w sobie zastosowanie zaawansowanej powłoki przeciwporostowej, specjalistycznej procedury aplikacji, pełnego zestawu czujników rejestrujących wydajność kadłuba i gwarancję wysokiej wydajności. Powłoka ogranicza wzrost organizmów na kadłubie, podczas, gdy czujniki mierzą wydajność kadłuba i skuteczność tego rozwiązania.

Inny system to Jotun Tankgard przeznaczony dla zbiorników magazynujących, zapewniający trwałą ochronę przed szerokim zakresem substancji chemicznych. Produkty dedykowane są w celu poprawy warunków eksploatacyjnych statków. Oferowane rozwiązania firmy Jotun uważane są za jedne a najlepszych na rynku, gdyż poprawiają znaczące oszczędności przemysłu okrętowego. Wszystkie osoby zainteresowane wysokiej jakości systemami zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem farb marki Jotun. Zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy!

jotun dla statkow

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.