FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Porty i przystanie

Wysokiej jakości powłoki malarskie dla portów i przystani

Jotun to światowy lider na rynku powłok antykorozyjnych i farb, które chronią porty i przystanie. Oferujemy wysokiej jakości, bezpieczne dla zdrowia i środowiska kompleksowe rozwiązania ochronno-dekoracyjne dla różnego rodzaju zastosowań w przemyśle. Powłoki marki Jotun zapewniają ochronę nabrzeży, portów i przystani przed korozją i innymi szkodliwymi czynnikami. Dostarcza specjalistycznych i jedynych w swoim rodzaju rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu morskiego.

Efektem prac specjalistów firmy Jotun są wysokiej jakości farby i powłoki, oparte na najnowocześniejszej technologii, przeznaczone do zabezpieczania powierzchni zarówno z metalu, drewna, jak i betonu. Porty i przystanie to miejsca, które wymagają nie tylko efektywnego wyglądu, ale także specjalistycznych powłok zapewniających ochronę. Jotun dostarcza praktycznych rozwiązań, aby stworzyć profesjonalny wizerunek, a jednocześnie zapewnić niezbędną ochronę przed niekorzystnymi warunkami środowiska.

Zapraszamy Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych do zapoznania się z szerokim wachlarzem produktów marki Jotun. Jako autoryzowany dystrybutor służymy obszerną wiedzą na temat różnorodnych systemów i powłok, a także fachowym doradztwem w zakresie doboru idealnego wyrobu. Dostarczamy produkty i systemy powłokowe zabezpieczające obiekty portowe i konstrukcje zanurzone w wodzie, które narażone są na silną eksploatację oraz agresywne środowisko korozyjne.

farby dla przystani i portow

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.