FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Rurociągi

Farby Jotun - idealne rozwiązanie dla szerokiej gamy rurociągów

Jotun oferuje powłoki ciekłe i proszkowe, które chronią zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne powierzchnie rurociągów transportujących wodę, ścieki i zawiesiny wodne. Te wysokowydajne powłoki zaprojektowane są w taki sposób, aby wytrzymały agresywne środowiska morskie i lądowe. Rurociągi funkcjonują w surowych warunkach, dlatego też warto zabezpieczyć je powłokami ze stopionym wiązaniem epoksydowym (FBE), a wtedy będą działać skutecznie nawet w najbardziej ekstremalnych temperaturach.

W szerokiej ofercie asortymentu znajdują się powłoki ochronne dla rurociągów, kolanek, złączek, spoin i różnego rodzaju zaworów, które zostały stworzone w taki sposób, aby zapewniły użytkowników o doskonałym wyborze powłok do ochrony rurociągów. Jotun wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów opracował specjalistyczne produkty, dla rurociągów poddawanym wysokim temperaturom do 150 stopni C, jak również dla stali wymagającej niskiej temperatury utwardzania i środowisk takich jak: kwasowe czy zalewowe. Systemy powłok mogą pomóc w utrzymaniu czystości wody pitnej w rurociągach uszczelnianych cementem, a w rurociągach gazowych mogą zwiększyć wydajność przepływu. Powłoki zarówno proszkowe jak i płynne zostały między innymi stworzone po to, aby znieść agresywne warunki morskie na jakie narażone są rury palowe.

Jeśli poszukują Państwo systemów ochronnych do rurociągów, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się dystrybucją farb przemysłowych jednego z najlepszych producentów powłok malarskich, norweskiej marki Jotun. Służymy wsparciem i pomocą w doborze właściwych produktów. Z pewnością w naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały.

farby jotun rurociagi

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.