FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Elektrownie

Powłoki malarskie na wysokim poziomie dla różnego rodzaju elektrowni

Zaawansowana technologia i długoletnie doświadczenie na rynku pozwala firmie Jotun na stworzenie innowacyjnych produktów do zabezpieczania konstrukcji będących nawet w najtrudniejszych warunkach środowiska. Jotun dostarcza indywidualnie dopasowane rozwiązania dla elektrowni wodnych, jądrowych, cieplnych i wiatrowych, które mają za zadanie ochronę konstrukcji stalowych i betonowych. Tworzone są systemy i powłoki specjalnie na potrzeby instalacji energetycznych. Ten wiodący dostawca powłok malarskich oferuje zaawansowane systemy przeciwporostowe zapewniające ochronę wodociągów oraz serię pęczniejących powłok dla ochrony stalowych elementów konstrukcyjnych przed pożarem celulozowym. Powłoki dostosowane są do wymogów ISO 12944, NORSOK M-501 i spełniają normy oraz przepisy dotyczące LZO.

Farby stosowane w elektrowniach są specjalnymi produktami wysokiej klasy. Ich jakość potwierdza wiele testów. Jotun posiada bogatą wiedzę w zakresie specjalnych powłok przemysłowych dla elektrowni. Oprócz zwykłych właściwości ochronnych powłoki muszą mieć dobrą odporność na promieniowanie, wytrzymałość i możliwość łatwego odkażenia. Posiadamy szeroką ofertę powłok antykorozyjnych, przeciwporostowych i pęczniejących łączących znaczne korzyści ekonomiczne z udokumentowanym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem farb marki Jotun i do kontaktu z naszymi doradcami w celu dokonania odpowiedniego wyboru produktu.

jotun dla elektrowni

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.