FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Transport lądowy

Powłoki antykorozyjne do ochrony linii kolejowych

Jotun to renomowana norweska marka produkująca farby dekoracyjne, proszkowe i różnego rodzaju systemy do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego, cechujące się wysoką jakością, szerokim wachlarzem kolorów oraz dbałością o ekologię. Firma ta dostarcza wysokiej jakości pokrycia do ochrony transportu lądowego na całym świecie, a także zapewnia profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich systemów.

Produkty firmy Jotun cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Ich główną zaletą jest wysoka jakość pochodząca z właściwie dobranych składników i naukowo opracowanych formuł. Systemy malarskie zapewniają idealną powłokę ochronną obiektów, które wymagają specjalistycznego zabezpieczenia i są narażone na działanie trudnych warunków klimatycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy potrzebną wiedzę ze stosowania najróżniejszych produktów malarskich. Zajmujemy się głównie dystrybucją produktów firmy Jotun. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, a każdemu z potencjalnych nabywców służymy radą i pomocą w doborze niezbędnych systemów oraz farb. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości materiały, ale także doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego typu mieszanki farb. Priorytetowe znaczenia ma dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów i dbałość o ich środowisko naturalne, dlatego też oferujemy farby przemysłowe i proszkowe tylko i wyłącznie od najlepszych producentów. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem specjalistów. Udzielimy niezbędnych informacji i podzielimy się wiedzą techniczną.

jotun w transporcie ladowym

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.