FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Części samochodowe

Nowoczesne powłoki malarskie dla przemysłu motoryzacyjnego

Niezależnie od tego czy są to felgi aluminiowe, czy sprężyny śrubowe marka Jotun oferuje nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązania do malowania proszkowego o najwyższym poziomie ochrony oraz wyjątkowej estetyce. Dzięki najnowszej technologii i szczegółowym badaniom nad jakością tworzone są rozwiązania opracowane specjalnie w celu spełniania wymagań przemysłu motoryzacyjnego. Systemy malarskie Jotun są bardziej przyjazne dla środowiska. Cechują się większą wydajnością i trwałością, a przede wszystkim odporne są na korozję i różnego rodzaju chemikalia.

Oferowane przez nas produkty i farby proszkowe występują w zróżnicowanej gamie faktur i kolorów, zapewniając ochronę zewnętrzną w różnych warunkach klimatycznych. Są odporne na wysokie temperatury i różne poziomy wilgotności. To produkty spełniające najwyższe branżowe standardy jakich wymaga od farb każdy Klient.

W celu dokonania zamówień i wyboru określonej farby zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze idealnych powłok malarskich do części samochodowych i różnego rodzaju felg. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i potrzeby naszych Klientów. Skontaktuj się z nami już dziś.

jotun do czesci samochodowych

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.