FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Zastosowanie
  • Rafinerie

Rafinerie

Wysokiej jakości systemy malarskie do konstrukcji stalowych

Stalowe elementy są podstawą konstrukcji fabryk, platform wydobywczych i budynków użyteczności publicznej. Aby móc je solidnie zabezpieczyć przed ogniem wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Prowadzimy dystrybucję wysokiej klasy farb Joutn na terenie całego kraju. Jotun jest firmą, która od wielu lat dostarcza na rynek powłoki malarskie przedłużające żywotność i wydajność operacyjną w zakładach różnego typu. To niewątpliwie globalny lider technologii farb, zajmujący się dostarczaniem optymalnych rozwiązań zapewniających kontrolę korozji i ochronę przeciwpożarową dla przemysłu rafineryjnego. W sytuacjach gdzie elementy są szczególnie narażone na ekstremalne warunki środowiskowe Jotun dostarcza zoptymalizowane rozwiązania, m. in. systemy odporne na niskie temperatury i różnego rodzaju chemikalia. Farby Jotun znajdą zastosowanie zarówno na powierzchniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych różnego typu: zbiorników, silosów, konstrukcji stalowych, rurociągów, aparatów ciśnieniowych, konstrukcji betonowych i innych.

W celu zapewnienia długotrwałej ochrony magazynowania, silosów i zbiorników służymy doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego systemu malarskiego. Zrozumienie indywidualnych potrzeb poszczególnych elementów ma kluczowe znaczenie i na tym polu Jotun może okazać swoje wsparcie oferując wysokiej jakości farby zapewniające ochronę przed korozją i pożarem. Wygląd zewnętrzny jest równie istotny, dzięki powłokom Jotun, zapewniamy praktyczne rozwiązania tworzące profesjonalny wygląd pożądany w branży chemicznej oraz przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów i skorzystania z naszej oferty.

jotun w rafineriach

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.