FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jachty

Innowacyjne powłoki malarskie do jachtów

Jotun posiada ogromne doświadczenie we współpracy z producentami jachtów i statków. W bogatej ofercie firmy znaleźć można produkty tworzące optymalne malarskie systemy ochronne, szybkoschnące, jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. Każdy produkt Jotun jest wynikiem intensywnych badań i rozwoju, łączących najnowocześniejszą technologię z innowacyjnym myśleniem, praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Umożliwia i daje znacznie więcej niż tylko farbę, mianowicie - połączenie entuzjazmu, kreatywności i zaangażowania, które nie ma sobie równych w branży jachtowej.

Prezentujemy znakomitą ofertę dla użytkowników indywidualnych i profesjonalistów, składającą się z produktów wysokiej jakości zapewniających doskonałe wykończenie, a także ułatwiające pielęgnację łodzi. Wypełniacze, lakiery nawierzchniowe, substancje przeciwporostowe i inne, to produkty dzięki, którym każdy jacht będzie prezentował się efektownie. Dzięki najnowocześniejszej technologii samo wygładzania i samo polerowania, w profesjonalnej gamie Megayacht Imperial Antifouling opracowany został lakier nawierzchniowy Megagloss HG, który jest znakomitym produktem w wykończeniach nadającym im wysoki połysk.

Do produktów z tej serii dodano szeroki wachlarz wypełniaczy, podkładów, środków przeciwporostowych i uszczelniaczy. Wszystkich zainteresowanych produktami norweskiej marki Jotun zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy pomoc w doborze produktów oraz służymy wiedzą techniczną na temat farb.

farba do jachtow

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.