FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Kolory
  • Farby morskie i przemysłowe

Farby morskie i przemysłowe

Bogaty wachlarz kolorów

Jako rzetelna firma i Autoryzowany Dealer marki Jotun, w trosce o Klienta posiadamy najwyżej jakości zaawansowane produkty ochronne, które są zaklasyfikowane do najlepszych pod względem technicznym. Naszą dumą jest estetyczność rozwiązań, które proponujemy Państwu. Posiadamy mnóstwo palet kolorów gruntów przeciwkorozyjnych. Wyjątkowe dla nas są te barwione w szerokiej gamie kolorów w różnorodnm systemie Jotun Multicolor Industry. Informujemy o odchyleniach między pokazywanymi próbkami, a dołączonymi produktami i podstawowymi wzorcami. Jest to spowodowane metodami produkcji, poziomami połysku, pigmentami oraz różnicami w kalibracji monitora.

Paleta kolorów

colour palette tcm113 6406

 

  Marine and Protective colour card
  Jotafloor colour card

 

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.