FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Mosty

Profesjonalne powłoki kryjące do mostów z betonu i stali

Na przestrzeni lat firma Jotun dostarczyła wysokiej jakości systemy antykorozyjne stali i konstrukcji betonowych mostów. Produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością. Mogą być wykorzystywane zarówno do nowych obiektów, jak i do renowacji starych. W zależności od warunków eksploatacji Jotun oferuje różnorodne rozwiązania, które skutecznie zabezpieczają elementy stalowe i betonowe obiektów mostowych. Tworzy wysokiej jakości pokrycia dostarczając Klientom ekologiczne rozwiązania do ochrony mostów na całym świecie. Ponadto Jotun zapewnia profesjonalne doradztwo oraz wysokowydajne i przyjazne środowisku farby przeciwdziałające karbonatyzacji do zabezpieczania mostów z betonu.

To czym może poszczycić się ta norweska marka to produkty, które zapewniają długotrwałą ochronę antykorozyjną w trudnych warunkach atmosferycznych. Farby są unikatowe i spełniają znakomicie swoją rolę. Mogą być stosowane niemal wszędzie tam, gdzie konieczne są zabezpieczania antykorozyjne najwyższej jakości tj., w przemyśle chemicznym, okrętowym, w infrastrukturze i na różnego rodzaju konstrukcjach mostowych. Stworzone do profesjonalnego użytku zapewnią efektywność malowanego obiektu na wysokim poziomie.

Jesteśmy dystrybutorem farb marki Jotun. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych ofertą do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartych w poszczególnych kartach produktów. Posiadamy wiedzę techniczną na temat powłok malarskich, dlatego też w ramach jakichkolwiek pytań służymy fachowym doradztwem i pomocą.

farba na mosty

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.