FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Informacje techniczne
  • Karty charakterystyk

Karty charakterystyk

Dokumentacja produktów

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z wszystkimi szczegółami na temat farb marki Jotun. W zakładce każdego produktu można znaleźć niezbędne informacje m. in o tym jak przygotować powierzchnię, na co aplikować farbę oraz jaka jest długość trwania i utwardzania powłoki. Karty techniczne produktu (TDS) posiadają opisy powierzchni użycia natomiast karty charakterystyki produktu niebezpiecznego (SDS) zawierają bardzo ważne i dokładne informacje techniczne oraz obszary ich użycia. Zapraszamy do zapoznania się z produktami i ich katami informacyjnymi.

karty

Aby zapoznać się ze szczegółami charakterystyki danego produktu, polecamy odwiedzenie strony Firmy Jotun. Zawarto na niej intuicyjną wyszukiwarkę informacji o danych farbach. Zapraszamy. Karty charakterystyk.

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.