FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

  • Home
  • Informacje techniczne
  • Certyfikaty

Certyfikaty

Nasze produkty posiadają certyfikaty

Farby i systemy powłok malarskich marki Jotun poddawane są licznym testom przez profesjonalne instytuty oraz  Towarzystwa Klasyfikacyjne. Jeżeli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów na temat powłok malarskich jakimi dysponuje nasza firma zapraszamy do kontaktu. Prowadzimy dystrybucję farb w całym kraju.

W 1994 został wprowadzony system NORSOK Standard M-501, który otrzymał akceptację prawidłowego sposobu dokumentowania systemów malarskich stosowanych na obiektach offshore. Jotun posiada szereg przetestowanych systemów powłok malarskich, które otrzymały prekwalifikacje, składające się z powłok malarskich osiągających znakomite rezultaty na przestrzeni ostatnich 25 lat.

System malarski no. 1

Podłoże ze stali węglowej o maks. temp. pracy < 120°C (powierzchnie zewn. sprzętu, zbiorników i nieizolowanych zaworów, konstrukcje stalowe)

System malarski no. 2

Podłoże ze stali węglowej o maks. temp. pracy > 120°C (wysięgniki i izolowane powierzchnie zbiorników, rurociagów, cystern)

System malarski no. 3

Powierzchnie wewnętrzne zbiorników ze stali węglowej

System malarski no. 4

Przejścia, drogi ewakuacyjne

System malarski no. 5

Pasywna ochrona przeciwpożarowa

System malarski no. 6

Stal nierdzewna, aluminium i stal galwanizowana

System malarski no. 7

Stal nierdzewna i stal węglowa zanurzona w strefach rozbryzgu (zmiennego zanurzenia)

System malarski no. 8

Konstrukcje ze stali węglowej pracujące w temperaturze ≤ 80°C w strefach wewnętrznych, całkowicie suchych i przewiewnych

System malarski no. 9

Zawory ze stali węglowej pracujące w temperaturze do 150°C

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.