FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Hardtop Smart Pack

Hardtop Smart Pack

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Hardtop Smart Pack to powłoka, która posiada doskonałe właściwości aplikacyjne przy użyciu pędzla i wałka, a jej proporcja mieszania to 1:1 tak, aby ułatwić prace konserwacyjne.

  • Proporcja mieszania 1:1 - dla łatwiejszego użycia
  • Bardzo dobre właściwości aplikacyjne przy użyciu pędzla i wałka

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Morski: części nadwodne, pokłady i nadbudówki
Powłoki ochronne: środowisko morskie, rafinerie, siłownie, mosty, budownictwo, nadaje się również na konstrukcje przemysłowe w szerokim zakresie

Powierzchnia:

Powierzchnie wcześniej malowane

Informacje o Hardtop Smart Pack

Proporcja mieszania 1:1

  • Hardtop Smart Pack posiada łatwą proporcję mieszania 1:1, umożliwia to mieszanie tylko takiej ilości farby jaka jest potrzebna i zmniejsza straty.

Aplikacja bez użycie pędzla i wałka

  • Hardtop Smart Pack jest znakomitym rozwiązaniem do aplikacji przy użyciu pędzla i wałka. Po zastosowaniu tej metody aplikacji należy oczekiwać gładkiego wykończenia i odpowiedniej grubości powłoki.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.