FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Jotafloor Screed

Jotafloor Screed

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Jotafloor Screed to wytrzymały, trójskładnikowy, wysokiej jakości, utwardzany poliaminą bezrozpuszczalnikowy podkład epoksydowy. Jest to produkt o bardzo wysokiej budowie, nakładany za pomocą pacy. Został specjalnie zaprojektowany jako najwyższej jakości wylewka odporna na ścieranie i uderzenia w obszarach o ekstremalnym zużyciu. Jotafloor Screed może być stosowany jako warstwa pośrednia lub końcowa w środowisku atmosferycznym. Jest specjalnie zaprojektowany na zatwierdzonym podkładzie do właściwie przygotowanych powierzchni betonowych.

  • Charakterystyka wytrzymałościowa
  • Odporność na chemikalia
  • Doskonałe właściwości w zakresie ścierania / zużycia
  • Bardzo wysoka siła wiązania
  • Materiał do naprawy krawędzi spoin betonowych i podłogowych
  • Niska zawartość LZO

Typ produktu:

Nawierzchnia

Obszary użycia:

Huty, zakłady inżynieryjne, obszary produkcji chemicznej, rafinerie ropy naftowej i mleczarnie

Powierzchnia:

Betonowa podłoga murowana

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.