FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

Penguard HSP

Penguard HSP

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

Penguard HSP przyspiesza prace malarskie. Może być stosowany jako grunt, międzywarstwa, warstwa wykończeniowa lub jako samodzielny system powłokowy w środowisku miejskim i przemysłowym, na obszarach przybrzeżnych o niskim/umiarkowanym zasoleniu. Szybkoschnący produkt grubopowłokowy o dużej zawartości części stałych, specjalnie opracowany dla nowych konstrukcji, gdy wymagany jest krótki czas do przemalowania i oddania do eksploatacji.

  • Dla środowisk o niskiej/średniej/wysokiej korozyjności
  • Krótki okres przemalowań, możliwość szybkiej eksploatacji
  • Wysoka zawartość części stałych
  • Zatwierdzony jako grunt pod cienkie powłoki ogniochronne Steelmaster

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Odpowiednia dla konstrukcji stalowej i rurociągów narażonych na środowiska o wysokiej korozyjności. Zalecana dla elektrowni, lotnisk, budownictwa, rafinerii i wyposażenia górniczego.

Powierzchnia:

Właściwie przygotowane podłoża ze stali, stali węglowej, aluminium, betonu i stali ocynkowanej.

Penguard HSP przyspiesza proces malowania i harmonogram prac

Wysoka zawartość części stałych

  • Dobra wydajność
  • Niska emisja lotnych związków organicznych

Szybkoschnący

  • krótki okres przemalowań
  • aplikacja kompletnego systemu powłokowego w ciągu jednego dnia roboczego
  • możliwość szybkiej eksploatacji pomalowanych konstrukcji
  • może być stosowana do temperatury 0°C

Karta produktu

penguard express tcm113 1218

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.