FARBY JOTUN - FARBY I SYSTEMY MALARSKIE

Dystrybutor specjalistycznych farb antykorozyjnych, przeciwporostowych i ogniochronnych w Szczecinie

WaterFine Barrier

WaterFine Barrier

0.0/5 ocena (0 głosów)

Opis

WaterFine Barrier to trójskładnikowa, wodorozcieńczalna powłoka epoksydowa utwardzana poliamidem Jest to podkład przeznaczony do systemów powłok w środowiskach atmosferycznych, w których wymagana jest przedłużona trwałość i doskonała ochrona przed korozją. Bariera WaterFine bardzo szybko schnie i utwardza ​​się, ma bardzo wysoką zawartość pyłu cynkowego, zapewniając bardzo dobrą ochronę antykorozyjną jako część systemu powłokowego.

  • Szybkie właściwości schnące i utwardzające
  • Bardzo dobra ochrona przed korozją
  • Słaby zapach

Typ produktu:

Farba antykorozyjna

Obszary użycia:

Stal konstrukcyjna i rurociągi narażone na działanie szerokiego zakresu korozyjnych środowisk atmosferycznych aż do bardzo wysokich. Zalecany do środowisk morskich, rafinerii, elektrowni, mostów, budynków, sprzętu górniczego i ogólnej stali konstrukcyjnej.

Powierzchnia:

Stal węglowa, naprawa nieorganicznej powłoki krzemianowo-cynkowej i uszkodzone ocynkowane podłoża

Właściwości:

Zwiększona wydajność

  • Właściwości szybkoschnące do obsługi umożliwiają przyspieszenie procesów produkcyjnych lub transport z mniejszymi uszkodzeniami szybciej niż np. z tradycyjnym podkładem epoksydowym.
  • Dzięki właściwościom szybkiego schnięcia możesz przenieść, przechowywać lub rozpocząć użytkowanie nowo pokrytego przedmiotu wkrótce po aplikacji.
  • Niski zapach i łatwe do nakładania właściwości sprawiają, że aplikacja jest przyjemniejsza i umożliwia wykonywanie równoległych prac.

Zwiększona wytrzymałość

  • Bardzo dobre właściwości ochrony przed korozją WaterFine Barrier przedłużają trwałość pokrytej struktury przez długi czas.

Karta produktu

alkydprimer tcm113 2040

Farby Morskie Jotun

W celu zabezpieczenia kadłuba łodzi przed porostami i organizmami wodnymi wskazane są specjalistyczne produkty o szczególnych parametrach, które dają gwarancję i zapewniają długotrwałą ochronę statków przed korozją. Zastosowanie antifoulingu pozwala na uniknięcie konieczności czyszczenia dna jachtowego po sezonie, jak również pozwala zmniejszyć zużycie paliwa danej jednostki. Farby morskie Jotun cechują się wydajnością i trwałością. W ofercie występuje wiele rodzajów powłok malarskich z bogatą kolorystyką. Polecamy farby Jotun.

Farby Przemysłowe Jotun

Stal i różne obiekty znajdujące się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz agresywnym środowisku potrzebują specjalistycznej ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędne będą powłoki i systemy malarskie marki Jotun. Farby przemysłowe Jotun, norweskiej firmy opracowane są według oryginalnych formuł i posiadają wysokiej jakości właściwości zabezpieczające również przed chemikaliami. Mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach gdzie wcześniej aplikowane farby nie spełniały wymagań.